Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
JasSum

Продавам 2 тастатури Logitech K800 и Gigabyte K7100

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Проценка, па продажба на 2 тастатури.
Logitech K800
Gigabyte K7100

Gigabyte е купена од Анхоч, речиси не е користена, стоеше во фиока како резерва.
Logitech е купена од член на форумов, но не ми легна многу па остана и таа да биде резерва :)

Купив Logitech MX keys, па овие две одат на продажба а досегашната главна тастатура оди во фиока во пензија :)

Знам дека ќе прашате која е тастатурата што ја пензионирам во фиока.
Logitech UltraX

Информации

Автор
JasSum
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
496

Повеќе огласи од JasSum

На врв Дно