1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
icemanMK
Последна активност:
6 Јули 2020 во 09:37
Зачленет:
19 Август 2010
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Роденден:
20 Јануари 1986 (Возраст: 34)

Сподели

icemanMK

Intern, 34

icemanMK последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 6 Јули 2020 во 09:37