Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Keychron K3v2 (Limited Edition)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Здраво дечки,
  • Продавам Keychron K3v2 (orange switch housing лимитирана серија):
  • Low Profile Wireless
  • Hot-Swappable
  • Brown Keychron Switch
  • RGB Backlight
Купена во Август 2021 по цена од 126 долари директно од Keychron ($76 + $50 за шипинг).
Во Keychron моментално основната цена е $94 (без шипинг), а во Нексио скоро иста како оваа (Red Gateron switch) е 6.600ден.

Одлично зачувана, само средното гумче падна го загубив (непотребно е се гледа на слика).

Ја користев за работа и ја продавам бидејќи сакам да сменам, ништо друго.

Доаѓа во оригинално пакување со сите додатоци. Доста лесна и пренослива но тврда и издржлива.


Цена: 4.500 ден.

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
382

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно