• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Нова рачна торба за ТКЛ тастатура

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
300 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво дечки,

Се продава НОВА рачна торба за TKL тастатура од FELT материјал.

Купена од Али Ексрес за 300 ден. се продава по иста цена така што нема да чекате 2 месеци.

Поздрав

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
108

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно