Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
тотето

Продадено Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard + Wooden Palm Rest

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
125 €
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Линк за спецификации
https://www.keychron.com/products/keychron-k3-wireless-mechanical-keyboard
Многу малце користена (помалце од 1 месец) бе никаков знак за користење. Уште ја чувам кутијата.

Link: Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard (Version 2)
 • White backlight (секое копче индивидуално, има и интересни ефекти)
 • Low-profile optical switches
 • Hot-swappable
 • Blue switches
 • Wireless (bluetooth) или со кабел (type-c)
 • Вградена литиумска батерија што се полни
 • QWERTY layout
keychronk3ultraslimwirelessmechanicalkeyboard4-1634643378795.jpg

pf-f908f351--KeychronK3ultraslimHotswappablewirelessmechanicalkeyboardMacWindowsiOSAndroid75percentlayoutRGBbacklightaluminumframelowprofileGateronmechanicallowprofileKeychronOpticalswitchredbluebrownwhiteblackorangefeatures.jpeg


Дополнително, со тастатурата иди и дрвен ослонувач за раце оргинал од Keychron
keychron-k3-wooden-palm-rest_1800x1800.jpg


Ја продавам поради што не можам да се привикнам на истата, пуста навика да си користи човек нископрофилна мембрана тастатура

Информации

Автор
тотето
Поднесена
Последна промена
Прегледи
330
На врв Дно