Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
I

Тастатура CoolerMaster CK550

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.309 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.coolermaster.com/catalog/peripheral/keyboards/ck550/
Се продава тастатура CoolerMaster CK550, со црвени свичеви, купена од Сетек на 30.01.2021 (останата гаранција до 30.01.2023, затоа побрзајте :).

Состојба: 10/10. Доаѓа со кутија и сите аксесоари (алат за вадење на капачиња).
Цена: 2309 ден (во чест на @Oktar)
Локација: Скопје.

Напомена: ова е првата верзија без wrist pad/palm rest.

Ве молам без замени.
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac и Oktar

Информации

Автор
icemanMK
Поднесена
Последна промена
Прегледи
522
На врв Дно