1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bobi2006
Последна активност:
26 Јануари 2020 во 21:52
Зачленет:
6 Април 2011
Мислења:
94
Допаѓања:
50
Поени од трофеи:
100

Следачи 1

Сподели

bobi2006

Gaining Experience

bobi2006 последен пат беше виден (како):
26 Јануари 2020 во 21:52