• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

продавам

 1. Aowek

  Продадено Продавам 2070 Super

  Здраво, Продавам Gigabyte 2070 Super со гаранција до 31.05.2022 - Анхоч. Цена 33500
 2. M

  Продадено Dell Latitude 5580 15"

  Ми треба проценка за лаптопов. Скоро цело време е користен на docking, вкупно користен е 2 години, многу добро сочуван без никакви оштетувања или гребнатинки. Доаѓа со лиценциран Windows Pro, штотуку инсталиран. Intel Core i5-6300U 8GB RAM 256GB SSD 1366x768 60Hz Кажете ако треба друго инфо
 3. Gymblonski

  Проценка НЕОТПАКУВАН Iphone 13, Midnight, 128GB

  Продавам нов неотпакуван Iphone 13, Midnight, 128GB Купен е од Apple France, телефонот не е активиран не е ни отворен уште е во оригинално пакување Ако може проценка колку би можел да го продам
 4. KjEBE

  Продадено Два комада Samsung А22 64gb неотпакувани Телеком full гаранција

  Здраво друштво имам два Samsung A22 64gb, црна боја, од Телеком земани и од Телеком гаранција, воопшто неотпакувани, never lock се телефончињата, dual sim, 90Hz екран, 5000mAH батерија и тн... Па проценка ако може и ако одговара цена за еден и цена за заедно... ќе идат на продажба.
 5. pacerMK

  Продавам Razer Blackwidow Тоurnament Edition

  Ја продавам тастатурата од насловот со Razer Green Switch. Користена 1 година, купена од Галерија. Доаѓа со Razer Doubleshot PBT White Keycaps. Исправна без никакви маани и во оргинална кутија. Локација: Скопје Цена: 6000 ден. Контакт: 078-331-485
 6. KjEBE

  Продадено КОНФИГУРАЦИЈА КОМПЛЕТ ЗА ПРОЦЕНКА, и ПРОДАЖБА

  CPU: AMD FX-8320 MOBO: Gigabyte GA-970A-DS3P RAM: 16GB DDR3 2666mhz (4x4GB) Hyperx Fury Blue SSD: Samsung 960 250GB CASE: ATX Midi Tower Deepcool Tesseract BF Black/Blue Ништо не е под гаранција. Чуван и редовно чистен. Користен за гејминг ме интересира цена за комплет и ако одговара да се...
 7. TheMarshal

  Продавам/Менувам PS4 Игри

  Еве ги игрите што ги имам за продавање, или пак за менување доколку некој е заинтересиран. Исто така, купувам и PS4 игри. Така да слободно пратете ми и понуду во ПП. 1) Far Cry Primal | 1000 денари 2) Watch Dogs | 1000 денари 3) Call of Duty Advanced Warfare | 700 денари Цените се фиксни.
 8. Metuzalem

  (ecig) Продавам, купувам, менувам, подарувам...

  Идејата на темава е да биде збирна тема за огласи од тематиката на електронски цигари за да не се мешаме во секцијата за огласи на форумот и да не ја поплавуваме со работи кои често и немаат значителна вредност во споредба со другите работи што се продаваат таму. Истото се однесува и на главната...
На врв Дно