Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
XGeorge27

Ram 8GB DDR 4 2133mhz HyperX Furry

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.650 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Hyperx Furry
- Инфо 077/409/939

Информации

Автор
XGeorge27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
342

Повеќе огласи од XGeorge27

На врв Дно