1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Nikola Sone
Последна активност:
7 Јули 2020 во 00:47
Зачленет:
31 Јануари 2014
Мислења:
1,235
Допаѓања:
1,347
Поени од трофеи:
492
Пол:
Машко
Роденден:
3 ноември 1986 (Возраст: 33)
Локација:
Skopje

Сподели

Nikola Sone

Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje

Nikola Sone последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува тема, 7 Јули 2020 во 00:47
  1. liljanan
   liljanan
   Синот ,податоците од хард дискот сакајќи да ги префрли на новиот лаптоп , нешто му се случило па сега не може ниту да се подигне windo. нити да ги види ,прочита податоците .Помош , препорака кој би можел тоа да го среди . Значи некој кој ептен се разбира , зашто веќе пробаа некој, не успеаја .Ве молам за побрз одговор , препорачајте ми некој . tel.br. 075/479-457
   1. На bogoevski му/ѝ се допаѓа ова.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  3 ноември 1986 (Возраст: 33)
  Локација:
  Skopje
  Processor & Cooler:
  i7 6700K | [email protected] | CM Nepton 240M
  Storage:
  840 EVO - 120GB; WD10EZEX
  PSU:
  CM V850
  RAM:
  HyperX Savage 32GB @2933MHz CL13
  VGA:
  ASUS GTX TITAN 6GB || HerculeZ X3 Ultra Cooler
  Case:
  SAMA Titan Gaming Black
  Monitor:
  Dell U2412M || U2312HM
  Motherboard:
  ASUS Maximus Hero VIII
  OS:
  Win 10 x64