Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
GetSchwifty

Продадено Ryzen 5 2600

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Процесорот е користен 2 години стриктно само за гејминг и функционира без никаков проблем. Без кутија и гаранција (гаранцијата е истечена).

Информации

Автор
GetSchwifty
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1096

Повеќе огласи од GetSchwifty

На врв Дно