Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
XGeorge27

Intel G4560 Kaby lake DDR4 и Ram XyperX Furry 8GB DDR4

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продават во пакет или посебно , солидно сочувани
инфо 077/409/939

Информации

Автор
XGeorge27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
331

Повеќе огласи од XGeorge27

На врв Дно