Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

notebook

 1. HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA)

  HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA)

  Се продава половен, одлично сочуван HP Laptop 14s-fq1032no Бетеријата држи 6-7 часа. HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA) AMD Ryzen™ 5 5500U (up to 4.0 GHz max boost clock, 8 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads) AMD Radeon™ Graphics 8 GB DDR4-3200 MHz RAM (2 x 4 GB) Transfer rates up to 3200 MT/s. 2 x...
 2. Нов нестартуван ThinkPad T14s Gen 3 лаптоп

  Нов нестартуван ThinkPad T14s Gen 3 лаптоп

  Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 Екран: 14" WUXGA 1920x1200 IPS 400nits 100% sRGB Процесор: AMD Ryzen 5 PRO 6650U 6C/12T 2.9GHz up to 4.5GHz 19MB Cache Графичка: интегрирана AMD Radeon 660M РАМ: 32GB LPDDR5 6400MHz Quad Channel ССД Диск: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 Samsung Камера: 1080P FHD IR hybrid...
 3. DELL 3515 15.6" RYZEN 5 3450U, 8GB RAM, 256GB SSD

  DELL 3515 15.6" RYZEN 5 3450U, 8GB RAM, 256GB SSD

  Здраво дечки, се продаваат 5 лаптопи како од насловот, користени во канцеларија, скоро без траги од користење, со останата локална гаранција од 1 година. Линк од анхоч Доколку ги сакате сите може да се договориме и за подобра цена.
 4. HP Elitebook 840 G2 + HP UltraSlim Docking Station

  HP Elitebook 840 G2 + HP UltraSlim Docking Station

  Молам за проценка на лаптопот и докингот од понежната половина. :) Многу добро зачуван, со минимални знаци на користење и тоа само на гумираната страна позади мониторот, на остатокот речиси и да нема гребнатинка. Ептен црвсто лаптопче, комплет алуминиумски, со 4G LTE модул, одлична тастатура со...
 5. Lenovo Legion 5-15IMH05 со гаранција

  Lenovo Legion 5-15IMH05 со гаранција

  Legion 5-15IMH05 (Lenovo) - Type 82AU Processor Intel® Core™ i5-10300H Processor(Core™ i5-10300H) Memory 1x 8GB DDR4 2933 Hard Drive 1x 512 GB SSD PCIe Wireless Network 1x Bluetooth® 5.0 or above; Wi-Fi 6 2x2 AX Ports 1x 1 Type C (USB3.1 GEN1+DP1.2); Combo jack; RJ45 port with Giga Lan; HDMI...
 6. Micron 16GB (2x8GB) 2666MHz SODIMM 1RX8

  Micron 16GB (2x8GB) 2666MHz SODIMM 1RX8

  На продажба меморијата од наслов: Micron 2x8GB 2666MHz - 2200ден.
На врв Дно