Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
K

HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA)

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
14.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава половен, одлично сочуван HP Laptop 14s-fq1032no
Бетеријата држи 6-7 часа.

HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA)


AMD Ryzen™ 5 5500U (up to 4.0 GHz max boost clock, 8 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads)
AMD Radeon™ Graphics
8 GB DDR4-3200 MHz RAM (2 x 4 GB) Transfer rates up to 3200 MT/s. 2 x 4 GB
256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate (supports data transfer only and does not support charging or external monitors); 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 AC smart pin; 1 HDMI 1.4b; 1 headphone/microphone combo

Цена 14 500 ден.

Информации

Автор
Kiro619
Поднесена
Последна промена
Прегледи
200

Повеќе огласи од Kiro619

На врв Дно