Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
RoninMK

Нов нестартуван ThinkPad T14s Gen 3 лаптоп

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
840 €
Истекува

Опис

Lenovo ThinkPad T14s Gen 3

Екран: 14" WUXGA 1920x1200 IPS 400nits 100% sRGB
Процесор: AMD Ryzen 5 PRO 6650U 6C/12T 2.9GHz up to 4.5GHz 19MB Cache
Графичка: интегрирана AMD Radeon 660M
РАМ: 32GB LPDDR5 6400MHz Quad Channel
ССД Диск: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 Samsung
Камера: 1080P FHD IR hybrid w/privacy shutter
Батерија: интегрирана Li-Po 57Wh up to 12h
Лиценциран Windows 11 Home оперативен систем
Гаранција 36 месеци!
  • Ми се допаѓа
Реакции: Steam. и Oktar

Информации

Автор
RoninMK
Поднесена
Последна промена
Прегледи
319
На врв Дно