Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Cicada

DELL 3515 15.6" RYZEN 5 3450U, 8GB RAM, 256GB SSD

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
19.500 ден.
Истекува

Опис

Здраво дечки,

се продаваат 5 лаптопи како од насловот, користени во канцеларија, скоро без траги од користење, со останата локална гаранција од 1 година.

Линк од анхоч

Доколку ги сакате сите може да се договориме и за подобра цена.


Информации

Автор
Cicada
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
130

Повеќе огласи од Cicada

На врв Дно