1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Blagojce
Последна активност:
16 Септември 2019 во 14:13
Зачленет:
26 Декември 2007
Мислења:
873
Допаѓања:
58
Поени од трофеи:
432
Пол:
Машко
Локација:
Прилеп
Занимање:
Програмер

Сподели

Blagojce

Gaining Experience, Машко, од Прилеп

Blagojce последен пат беше виден (како):
Прегледува тема A1 (поранешно VIP), 16 Септември 2019 во 14:13