Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Lenovo Legion 5-15IMH05 со гаранција

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
32.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://store.lenovo.com/in/en/lenovo-legion-legion-5-15imh05-82au00ppin-873.html
Legion 5-15IMH05 (Lenovo) - Type 82AU

Processor
Intel® Core™ i5-10300H Processor(Core™ i5-10300H)
Memory
1x 8GB DDR4 2933
Hard Drive
1x 512 GB SSD PCIe
Wireless Network
1x Bluetooth® 5.0 or above; Wi-Fi 6 2x2 AX
Ports
1x 1 Type C (USB3.1 GEN1+DP1.2); Combo jack; RJ45 port with Giga Lan; HDMI 2.0
Camera
1x 720P HD with Array Microphone & Privacy Shutter
Graphics
1x GeForce GTX 1650Ti 4GB
Monitor
15.6 FHD 120Hz
Windows 11 Pro + MS Ofice чиста инсталација.

Гаранција до : Април 2023 од Анхоч.

Состојба: 9.5/10 , бидејќи не е нов.
Комплет фабричко пакување со полнач.

Без замени, само кеш. Може проверка на лице место и карго на Ваш ризик!
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
292

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно