Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
cgfreak

Продадено Micron 16GB (2x8GB) 2666MHz SODIMM 1RX8

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.200 ден.
Истекува

Опис

На продажба меморијата од наслов:
  • Micron 2x8GB 2666MHz - 2200ден.

Информации

Автор
cgfreak
Поднесена
Последна промена
Прегледи
788

Повеќе огласи од cgfreak

На врв Дно