1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Cicada
Последна активност:
6 Април 2020 во 22:59
Зачленет:
29 oктомври 2019
Мислења:
6
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
10

Следачи 1

Роденден:
17 Јануари 1990 (Возраст: 30)

Сподели

Cicada

Intern, 30

Cicada последен пат беше виден (како):
6 Април 2020 во 22:59