1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
brasica
Последна активност:
25 Март 2019 at 13:33
Зачленет:
18 Април 2010
Мислења:
628
Допаѓања:
936
Поени од трофеи:
407

Сподели

brasica

On your way to fame

brasica последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Нексио - ценовник, 25 Март 2019 at 13:33