1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вирус? HELP

Дискусија во форумот 'Вируси // Тројанци // Ботови' започната од AfterMaxify, 11 Декември 2016.

 1. chemioftw

  chemioftw
  Gaining Experience

  361
  203
  26 Март 2015
  Машко
  Галичанец
  tumblr_mv8dv4f2zd1s215hao4_250.gif
   
  На Isak Keyten му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...