1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вируси // Тројанци // Ботови

Дискусии како за стари така и за нови вируси, тројанци, ботови и сл.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. TylerMkD
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,569
 2. Transporter444
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  555
 3. AfterMaxify
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,410
 4. gokica
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,499
 5. ernesto
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,645
 6. bobmkd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,066
 7. kiko95
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,394
 8. sasoxmkd
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  5,859
 9. alek99
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,026
 10. dejan_str
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,283
 11. gokica
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,784
 12. psyside
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,718
 13. viksa86
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  6,757
 14. Happy
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  5,820
 15. anonimen12
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,340
 16. Belco15
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,357
 17. anonimen12
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  7,502
 18. Marija217
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  5,307
 19. miamia005
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,850
 20. prichina
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,630
 21. skinny
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,802
 22. Биа
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,193
 23. bruteforce
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,602
 24. alexandar11
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,219
 25. LiquidWorm
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,938

Опции за прикажување на темите

Вчитување...