• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
chemioftw
Реакции
203
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • дај бе намали потписот малку :D многу е висока сликава
  • Ми се допаѓа
  Реакции: chemioftw
  chemioftw
  chemioftw
  Неможев да најдам со помал формат т.е. помали димензии. Ќе побарам ај. :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно