chemioftw
Реакции
203

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

 • дај бе намали потписот малку :D многу е висока сликава
  • Ми се допаѓа
  Реакции: chemioftw
  chemioftw
  chemioftw
  Неможев да најдам со помал формат т.е. помали димензии. Ќе побарам ај. :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно