1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AfterMaxify
Последна активност:
19 Јануари 2019 at 13:32
Зачленет:
18 Септември 2012
Мислења:
160
Допаѓања:
59
Поени од трофеи:
100

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
25 Август 1990 (Возраст: 28)

Сподели

AfterMaxify

Gaining Experience, Машко, 28

AfterMaxify последен пат беше виден (како):
19 Јануари 2019 at 13:32