Zdravo!!! imam problem so pc-to, dodeka igram nekoja igra mnogu zagreva duri ne treba da koristam greenje vo soba zosto toa gree
pa ako moze nekoj poupaten da mi kaze do sto e problemot za konecno da si stavam grealka vo soba a ne kopmpjuterot da go koristan za greenje 
Core2Quad Q6600 mi e procesorot so nekoe kulerce od 500den i plus izvaden mi e stranicniot kapak od kukisteto.pozzz::isplashen:
Core2Quad Q6600 mi e procesorot so nekoe kulerce od 500den i plus izvaden mi e stranicniot kapak od kukisteto.pozzz::isplashen: