1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
petre.dimov
Последна активност:
9 Јули 2020 во 13:39
Зачленет:
27 ноември 2008
Мислења:
918
Допаѓања:
233
Поени од трофеи:
602

Следачи 5

Пол:
Машко
Роденден:
3 Август 1989 (Возраст: 30)
Локација:
Кавадарци,Скопје, Р.Македонија
Занимање:
Software developer

Сподели

petre.dimov

Gaining Experience, Машко, 30, од Кавадарци,Скопје, Р.Македонија

it.com.mk rules.... 2 Декември 2011

petre.dimov последен пат беше виден (како):
9 Јули 2020 во 13:39