1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Цепки од огласи

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од toshex, 9 Април 2018.

 1. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  377
  314
  14 Јануари 2016
  Машко
  22.000
   

  Прикачени датотеки:

  На ТАТА_МАТА и b.a им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. tinodj
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,412
 2. toshex
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  7,041
Вчитување...

Сподели

Вчитување...