1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Misko6000
Последна активност:
14 Јули 2020 во 23:24
Зачленет:
5 Април 2015
Мислења:
814
Допаѓања:
769
Поени од трофеи:
255

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Misko6000

On your way to fame, Машко

Misko6000 последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија, 14 Јули 2020 во 23:24