1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zipi123
Последна активност:
29 Мај 2020 во 01:50
Зачленет:
14 Јануари 2016
Мислења:
531
Допаѓања:
504
Поени од трофеи:
205

Ги следи 2

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
16 ноември 1998 (Возраст: 21)
Локација:
ЛИСИЧЕ

Сподели

zipi123

On your way to fame, Машко, 21, од ЛИСИЧЕ

zipi123 последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 29 Мај 2020 во 01:50