Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sony

 1. Продавам слушалки Sony WH1000-XM3

  Продавам слушалки Sony WH1000-XM3

  Продавам малку користени noise cancelling слушалки Sony WH1000-XM3. Купени се некаде крај на 2019 / почеток на 2020. Последниве две години стојат во фиока, затоа и одат на продажба.
 2. Нема Слика

  Продавам Sony WH-CH510L

  Купени од Галерија пред неколку месеци, многу малку користени. Имаат гаранција 2 години. Даваат солиден звук и држат премногу батерија (може да се пробаат пред купување). Следуваат во кутија заедно со листот за гаранција :). Слики во текот на денот (темно сина боја се). Цена: 1500ден
 3. Нема Слика

  Sony AVR Audio-Video Reciever

  Specs: https://www.sony.com/electronics/su...receivers-amplifiers/str-dh550/specifications Одличен HiFi уред за љубители на Sony, а посебно на Bravia телевизори... 250EUR
 4. SpiritBond

  Death Stranding Directors Playstation 5

  Ја продавам горенаведената игра, во минт состојба без знаци на користење. Може да се подигне од период 20-21ви Ноември Скопје. Може и замена за некоја друга игра за пс5. Цена: 30€
 5. VerGer

  Креирање детски профил на PS?

  Некој има успеано да додаде детски профил на плејстејшн? Некоја финта како пошто нели бара конфирмација од 0.5$ привремена наплата. А нели пош сме кај што сме неможе да се додаде Payment Method на амерички профил, а за оваа сврха не е од корист Wallet Funds. Едино чаре би било амерички пејпал...
 6. PC_GAMER

  Батерија за Sony Cyber-shoot DSC W610?

  Здраво дечки, Барав на сите места, но не најдов соодветна тема, па затоа решив тука да пишам. Се надевам нема да ми замерат администраторите. Ако темава не кореспондира тука слободно нека ја преместат на посоодветно место.:) Сакав да прашам дали некој знае каде може да најдам батерија за...
 7. SonicMK

  Искуство со PlayStation Classic

  Поздрав дечки Just my 2 cents и една мала сторија од моја страна :) Уште кога излезе SNES Classic конзолата од Nintendo бев хајпнат да ја купам. Како голем фан на SNES библиотеката, посебно RPG игрите (Chrono Trigger, Terranigma, Donkey Kong Country, Secrets Of Mana, Seiken Densetsu 3 итн) и...
 8. Dace23432

  E3 2017

  Еве тема за дискусија за сите новитети што ќе бидат претставени на овогодинешниот Е3 саем во Лос Анџелес кој се одржува наредниот месец од 06.13 до 06.15 како официјални дати но ќе има настани и пред тоа. За сите оние кои не знаат што претставува овој саем за гејминг индустријата еве едно кратко...
 9. -={K-O-R-U-N}=-

  Wireless Display BLACK Screen

  Лаптоп: Dell Inspiron 5748 LCD TV: SONY Bravia KDL-49WD757SAEP Проблем: Кога го поврзувам ТВ безжично со лапопов за да игра улога на безжичен монитор/дисплеј, се поминува „без проблем“ т.е. го наоѓа телевизорот, се инсталираат драјвери инстантно, се поврзуваат одма, само што на ТВ нема ништо...
На врв Дно