1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dace23432
Последна активност:
1 Декември 2017
Зачленет:
25 Август 2016
Мислења:
208
Допаѓања:
106
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
2 Април 1994 (Возраст: 26)

Сподели

Dace23432

Gaining Experience, Машко, 26

Dace23432 последен пат беше виден (како):
1 Декември 2017