Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Kajsibebraat

Продавам слушалки Sony WH1000-XM3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам малку користени noise cancelling слушалки Sony WH1000-XM3. Купени се некаде крај на 2019 / почеток на 2020. Последниве две години стојат во фиока, затоа и одат на продажба.

  • Ми се допаѓа
Реакции: omegaRED и Davko010

Информации

Автор
Kajsibebraat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
315

Повеќе огласи од Kajsibebraat

На врв Дно