• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Death Stranding Directors Playstation 5

SpiritBond

On your way to fame
21 август 2015
372
783
Aerodrom
Ја продавам горенаведената игра, во минт состојба без знаци на користење.
Може да се подигне од период 20-21ви Ноември Скопје. Може и замена за некоја друга игра за пс5.
Цена: 30€
 

Атачменти

 • 9A8315B9-496D-4E48-9310-67049AC5A69B.jpeg
  9A8315B9-496D-4E48-9310-67049AC5A69B.jpeg
  1.4 MB · Прегледи: 69
 • 8ECE590E-BD24-427C-A987-DA732DC40C07.jpeg
  8ECE590E-BD24-427C-A987-DA732DC40C07.jpeg
  1.4 MB · Прегледи: 69

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,130
Мислења
878,508
Членови
30,747
Најнов член
Red...Devil
На врв Дно