1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

kingston

 1. Викса
 2. MasteR_#0
 3. ImTheDude
 4. Mao
 5. MasteR_#0
 6. rippermkd
 7. rippermkd
 8. PandaBomber
 9. JensenInterceptor
 10. borcep
 11. gremlin
 12. Banjifiko