Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено DIMM 16GB DDR4 3200MHz Kingston Fury Renegade CL16

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.kingston.com/datasheets/KF432C16RB1_16.pdf
Се продава еден стик од 16ГБ со точен модел KF432C16RB1/16

Воопшто не користен, има 5 години гаранција од Анхоч

Информации

Автор
CyberMen
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
450

Повеќе огласи од CyberMen

На врв Дно