Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено Kingston HyperX XMP Predator 1x8GB DDR4-3200 CL16

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.kingston.com/dataSheets/HX432C16PB3_8.pdf
Купен 2020 од Анхоч со гаранција до 26-Август-2025

Се продава еден стик од 8ГБ со точен модел HX432C16PB3/8

Целосно исправен

Информации

Автор
CyberMen
Поднесена
Последна промена
Прегледи
453

Повеќе огласи од CyberMen

На врв Дно