Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Metuzalem

NVME Patriot P310 960 Gb + NVME Kingston NV2 250 G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.patriotmemory.com/products/p310-pcie-m-2-internal-ssd
Се продаваат наведените дискови, под гаранција (Кингстонот од 25.11.2022 од Ит.ком/Нексио, Патриотот од 12.01.2023 од Жирафа; колку им траат гаранциите појма немам).

Дисковите се воопшто неупотребувани како што се гледа од сликите, ги продавам поради тоа што ги заменив со други.

Патриот = 4000 3500 МКД
Кингстон = 1000 900 МКД ПРОДАДЕНО

Информации

Автор
Metuzalem
Поднесена
Последна промена
Прегледи
625
На врв Дно