Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
prichina

Продадено DDR4 Kingston 2x8GB 2666

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.600 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.kingston.com/datasheets/KVR26N19S8_8.pdf
2 Стапчиња Kingston по 8GB
Гаранција до 10.06.2026 - Сетек
076 461 881 Иво
1600 ден за двете заедно.

Информации

Автор
prichina
Поднесена
Последна промена
Прегледи
72

Повеќе огласи од prichina

На врв Дно