Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skullmonkey

Продавам рам Kingston HyperX Fury Black HX426C16FB3K2/16 (кит од 2х8)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
skullmonkey
Поднесена
Последна промена
Прегледи
853

Повеќе огласи од skullmonkey

На врв Дно