Excalibur
lurker
- 18 октомври 2019
- 965
- 508
Добро.Problemot e vo Severnava banka, dali ste svesni, ovde e problemot, prilivi NE sakaat, samo odlivi moze, e Sega zaklucok sami donesete, mk nemozat da otvorat PayPal, ne mozat revolution, nemozam Leopay nemozat nisto! ovie gragani se osudeni isto kako graganite od vreme na ENVER HOGA, baraj te care na drugo mesto ovde zivot ne ide. Ne sakam vece da komentriram na Ista Tema problemot e vo Vladata I vo NBM
Sent from my STK-L21 using Tapatalk
Зошто не сакаат прилив?