1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dac12
Последна активност:
23 Мај 2020 во 19:29
Зачленет:
17 Февруари 2011
Мислења:
9
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
60

Сподели

dac12

Intern

dac12 последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020 во 19:29