1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
STRIKER
Последна активност:
15 ноември 2019 во 23:44
Зачленет:
2 Јануари 2016
Мислења:
47
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
Јули 4

Сподели

STRIKER

Intern, Машко

STRIKER последен пат беше виден (како):
Прегледува тема АМЦ во стечај !?, 15 ноември 2019 во 23:44