Убавина за сите - слатки ритуали, Мислење?

Дискусија во форумот 'Старт-ап сцена' започната од Ubavina za site, 2 Март 2018.

1. kirev

kirev
    Unstoppable

5,386
    3,733
    31 Мај 2010
    Машко
    ICT ветеран
    Не замараш ич. Нешто у креми да не се разбираш?

На Ubavina za site му/ѝ се допаѓа ова.
  2. krema

krema
    Professor

6,552
    6,126
    24 Јуни 2009
    Машко
    Там`н работа. Оваа тема ни е право освежување на форумов.
    Само напред. :)

3. kirev

kirev
    Unstoppable

5,386
    3,733
    31 Мај 2010
    Машко
    ICT ветеран
    Имаше една ситуација со тачпадот зезаше на една членка, ама изгледа никој не памти... Дали беше заради крема или така нешто беше

4. ARMac

ARMac
    Unbeatable

4,695
    4,781
    2 oктомври 2010
    Машко
    Курајбер
    Сега е 900 ms можда до мене било.

5. dee_jay

dee_jay
    Intern

15
    49
    18 Јануари 2012
    Машко
    Ако ти се таргет и машката популација за сајтот, а не гледам зошто не би била, обавезно во раздели ги содржините во мени. Пример ЗА НЕА, ЗА НЕГО.
    За да јас како машко нема потреба да лутам или скролам додека да најдам рецензија за машки парфем на пример.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

6. Ubavina za site

Ubavina za site
    Intern

8
    9
    2 Март 2018
    Женско
    Претпоставувам дека со објавување на овој линк, ќе ги прекршам сите можни правила на форумов, но бидејќи се работи за машка нега, односно факти за вашата кожа, притоа во тектот не се споменува или рекламира некој конкретен производ, се надевам одговорните на форумот нема да ми замерат.

7 ФАКТИ за машката кожа

Главната поента на текстот е дека машката и женска кожа се разликуваат, затоа бараат различни третмани! И најважното дека треба да престанете да позајмувате креми од вашите најмили! хахахахха

Здраво, можеби не примети, но во главното мени во делот на парфеми постои поделба за неа и за него.
    Одлична ти е забелешката дека порталот треба да се обраќа и на машката популација. Затоа порталот не изгледа премногу пинк, името е Убавина за сите...

Изменето од модератор: 5 Март 2018
    На kirev му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...