1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Убавина за сите - слатки ритуали, Мислење?

Дискусија во форумот 'Старт-ап сцена' започната од Ubavina za site, 2 Март 2018.

 1. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,354
  3,731
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
  Не замараш ич. Нешто у креми да не се разбираш?
   
  На Ubavina za site му/ѝ се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  8,021
  7,644
  24 Јуни 2009
  Машко
  Там`н работа. Оваа тема ни е право освежување на форумов.
  Само напред. :)
   
  На Ubavina za site му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,354
  3,731
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
  Имаше една ситуација со тачпадот зезаше на една членка, ама изгледа никој не памти... Дали беше заради крема или така нешто беше
   
 4. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,525
  5,931
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Сега е 900 ms можда до мене било.
   
  На Ubavina za site му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dee_jay

  dee_jay
  Intern

  16
  49
  18 Јануари 2012
  Машко
  Ако ти се таргет и машката популација за сајтот, а не гледам зошто не би била, обавезно во раздели ги содржините во мени. Пример ЗА НЕА, ЗА НЕГО.
  За да јас како машко нема потреба да лутам или скролам додека да најдам рецензија за машки парфем на пример.

  Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
   
  На Ubavina za site му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ubavina za site

  Ubavina za site
  Intern

  8
  9
  2 Март 2018
  Женско
  Претпоставувам дека со објавување на овој линк, ќе ги прекршам сите можни правила на форумов, но бидејќи се работи за машка нега, односно факти за вашата кожа, притоа во тектот не се споменува или рекламира некој конкретен производ, се надевам одговорните на форумот нема да ми замерат.

  7 ФАКТИ за машката кожа

  Главната поента на текстот е дека машката и женска кожа се разликуваат, затоа бараат различни третмани! И најважното дека треба да престанете да позајмувате креми од вашите најмили! хахахахха

  Здраво, можеби не примети, но во главното мени во делот на парфеми постои поделба за неа и за него.
  Одлична ти е забелешката дека порталот треба да се обраќа и на машката популација. Затоа порталот не изгледа премногу пинк, името е Убавина за сите...
   
  Изменето од модератор: 5 Март 2018
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...