1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jove000
Последна активност:
7 Декември 2019 во 15:13
Зачленет:
14 Август 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
13 Декември 1979 (Возраст: 39)

Сподели

jove000

Intern, Машко, 39

jove000 последен пат беше виден (како):
7 Декември 2019 во 15:13