1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dee_jay
Последна активност:
21 Август 2019 во 12:30
Зачленет:
18 Јануари 2012
Мислења:
16
Допаѓања:
49
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Роденден:
6 Септември 1986 (Возраст: 32)

Сподели

dee_jay

Intern, Машко, 32

dee_jay последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 21 Август 2019 во 12:30