1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
darko_spiroski
Последна активност:
17 Септември 2019 во 19:41
Зачленет:
4 Август 2014
Мислења:
17
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
60

Сподели

darko_spiroski

Intern

darko_spiroski последен пат беше виден (како):
17 Септември 2019 во 19:41