1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Сервис за Samsung таблет

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од mkd, 5 Јуни 2018.

 1. mkd

  mkd
  Gaining Experience

  253
  98
  5 Јуни 2007
  Машко
  Здраво дечки.

  Ми треба сервис за таблет Samsung Galaxy Note 10.1. Станува збор за пукнато стакло на екранот. Видов дека претходно пред неколку години во форумов е препорачан Алфа Мобил, но ме интересира дали имате понови информации и мислења.

  Благодарам.
   
 2. Astro

  Astro
  Guru

  6,163
  8,549
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Не баш...
  @Torte Mobile ќе ти каже повеќе
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  254
  245
  17 ноември 2015
  Машко
  Како е точно моделот? N8000?
   
 4. mkd

  mkd
  Gaining Experience

  253
  98
  5 Јуни 2007
  Машко
  Се извинувам за доцниот одговор. Моделот е SM-P600.

   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  254
  245
  17 ноември 2015
  Машко
 6. mkd

  mkd
  Gaining Experience

  253
  98
  5 Јуни 2007
  Машко
  Благодарам за одговорот.

   

Сподели

Вчитување...