1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Torte Mobile
Последна активност:
12 Декември 2019 во 15:36
Зачленет:
17 ноември 2015
Мислења:
258
Допаѓања:
235
Поени од трофеи:
155

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
5 Мај 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Torte Mobile

Gaining Experience, Машко, 33

Torte Mobile последен пат беше виден (како):
Прегледува форум Продавам, 12 Декември 2019 во 15:36