• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нови gaming монитори AOC 27G2U 27" Full HD IPS 144HZ 1ms VESA

  • Ја почнал/а темата
  • #1

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,102
16,449
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Продавам нови gaming монитори AOC 27G2U 27" Full HD IPS 144HZ 1ms. Екранот се ротира по 3 оски и се подесува по висина. Гаранција 34 месеци.

2801956_403f4494668f.jpg monitor-aoc-27g2u-27-fhd-144hz-1ms-27g2u-bk.jpg moaoc-27g2ubk_3.jpg

Цена, фиксна: 14500 денари
075 473-061, Кирил
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,565
Мислења
846,627
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно